V četrtek 18 junija, je Jezuitsko združenje za begunce Slovenije pripravilo t.i. igre brez meja – torej športne igre v Centru za tujce za dan begunca, ki se ga je letos praznovalo v soboto 20.junija. Kar nekaj moških se je udeležilo teh iger. Igre so bile tudi lepa priložnost, da smo se po njih malo družili ob pijači in jedači. Čeprav je bilo vroče, smo se imeli lepo.